4 березня 2019 року з ініціативи міського Центру дозвілля молоді та при безпосередній участі ХОО ЛУК було проведено Студентський Кубок Харкова з "Що? Де? Коли?" rоманда "Бекетовці" приймала участь у змаганні та посіла 10 місце серед команд з усіх вузів.

У команді приймали участь студенти з різних факультетів: Електропостачання та освітлення міст (капітан команди Косарєва Ірина НВДЕ17-1 та одна з найкращих гравців Велижанина Таїсія НВДЕ17-1), факультет Архітектури,дизайну та образотворчого мистецтва (Ларіонова Валерія СПГ17-1) та Будівельний факультет (Фрисько Роман ГКЗ18-1, Красюк Данило ГКЗ18-1, Зайцев Владислав ПЦБ18-1у, Щетников Ігор ГКЗ18-2 та Данилюк Антон ГКЗ18-2).

За дуже короткий час була зібрана розумна та кмітлива команда, яка під час гри показала себе дуже гарно, відповідала на питання, які були різносторонні, як складні, так і не дуже, як з повсякденного життя, так і з наукової діяльності. "Бекетовці" дізналися багато нового та цікавого. Ми сподіваємося, що будемо приймати участь ще дуже багато разів та віримо, що наступного разу одержимо перемогу!

ВСТУП2019

VstupINFO

Вступ2019

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

ЦДОК курси2019

дист навч 19

ЦДОК копия

Баннер Довідника 2018

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Сейчас 209 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте