1

2

3

4

Аспірантура

5

4 березня 2019 року з ініціативи міського Центру дозвілля молоді та при безпосередній участі ХОО ЛУК було проведено Студентський Кубок Харкова з "Що? Де? Коли?" rоманда "Бекетовці" приймала участь у змаганні та посіла 10 місце серед команд з усіх вузів.

У команді приймали участь студенти з різних факультетів: Електропостачання та освітлення міст (капітан команди Косарєва Ірина НВДЕ17-1 та одна з найкращих гравців Велижанина Таїсія НВДЕ17-1), факультет Архітектури,дизайну та образотворчого мистецтва (Ларіонова Валерія СПГ17-1) та Будівельний факультет (Фрисько Роман ГКЗ18-1, Красюк Данило ГКЗ18-1, Зайцев Владислав ПЦБ18-1у, Щетников Ігор ГКЗ18-2 та Данилюк Антон ГКЗ18-2).

За дуже короткий час була зібрана розумна та кмітлива команда, яка під час гри показала себе дуже гарно, відповідала на питання, які були різносторонні, як складні, так і не дуже, як з повсякденного життя, так і з наукової діяльності. "Бекетовці" дізналися багато нового та цікавого. Ми сподіваємося, що будемо приймати участь ще дуже багато разів та віримо, що наступного разу одержимо перемогу!

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Календар подій

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас на сайте 251 гость и нет пользователей