102 березня 2019 року у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова пройшов ІV науково-практичний конкурс «Основи безпеки життєдіяльності» для учнів 10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова.

3Метою проведення конкурсу є формування важливих компетентностей з безпеки життєдіяльності у молоді, а також ознайомлення майбутніх абітурієнтів з Університетом та спеціальностями.

Конкурс проводився за підтримки Департаменту освіти Харківської міської ради в рамках реалізації затвердженої Президентом Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 – 2020 роки спільно з Центром довузівської підготовки Університету.

Перемогу у командному заліку здобула ХЗОШ № 160 Немишлянського району. Переможець у виконанні творчого завдання - ХЗОШ № 35 Основ’янського району.

Вітаємо переможців! Бажаємо подальших успіхів і нових досягнень!

Вступ2019

ДЕНЬ ВИПУСКНИКА