18-19 квітня 2013 у Києві в рамках проекту «Гендерне бюджетування на місцевому рівні», що підтримується Регіональним представництвом Фонда ім. Ф. Еберта в Україні та Білорусі, відбувся перший модуль школи з гендерного бюджетування.

У проекті беруть участь муніципалітети Харкова, Львова, Черкас, Бахчисарая Автономної республіки Крим, Херсона.

В рамках партнерства ХНУМГ імені О.М. Бекетова з Харківським міськвиконкомом у Києві з бюджетними ініціативами Харкова працювали спеціалісти департаментів житлового господарства та соціального захисту Харківської міської ради та науковці (доцент кафедри управління проектами у міському господарстві та будівництві Фесенко Т.Г., доцент кафедри історії і культурології Фесенко Г.Г., аспірант кафедри економіки підприємств у міському господарстві Кайданник О.Б.).

ВСТУП2019

VstupINFO