1

2

3

4

5

1В останній день зими в ХНУМГ ім. О. М. Бекетова відбувся своєрідний «міні-день відкритих дверей» у незвичному форматі – «на замовлення»: школярі ОДНОГО району Харкова (а саме, Слобідського) зустрічалися з викладачами ОДНОГО факультету (а саме, факультету економіки і підприємництва). Але ця «сольна» подія зовсім не стала від того менш помітною і значущою для університету.

Адже окрім декана економічного факультету проф. О. В. Соловйова, представників кафедри економічної теорії та міжнародної економіки, кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку і кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту, а також співробітників Центру доуніверситетської освіти і кар’єри, які займалися організацією заходу, участь у зустрічі зі школярами взяв майже весь університет. Офіційним представником від гостей стала методист методичного центру Управління освіти адміністрації Слобідського району Я. А. В’юнник: саме завдяки спільним зусиллям Яни Анатоліївни, доцента кафедри економічної теорії та міжнародної економіки Наталії Василівни Можайкіної і директора Центру доуніверситетської освіти і кар’єри Тетяни Василівни Малиніної власне і втілилася в життя ідея цієї зустрічі.

Відкрив захід ректор ХНУМГ ім. О. М. Бекетова проф. В. М. Бабаєв, який під час своєї промови створив для дітей відчуття не офіційної, а вільної і дружньої атмосфери відкритого університету. Він не просто привітав школярів, але й провів з ними невеличкий жартівливий квіз за темою особливостей Слобідського району, побажав успіхів у складанні ЗНО і підкреслив конкурентоспроможність вітчизняних вишів всупереч модній тенденції «навчання на експорт».

Директор Центру доуніверситетської освіти і кар’єри Т. В. Малиніна, заступник декана будівельного факультету, голова студентського профкому О. І. Угоднікова та аспірантка кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту, голова Ради молодих вчених Д. М. Вершиніна запропонували школярам 3 різних погляди на наш університет: ракурс «корисного та цікавого» для учнів 10-11-х класів, ракурс «амбітного та активного» – для майбутніх лідерів студентського самоврядування і ракурс «професійного та перспективного» – для всіх студентів-бекетівців.

По закінченні цієї загальної інтродукції заінтриговані школярі почали знайомство з університетом. Але не просто знайомство!

По-перше, на них чекали 3 воркшопи від 3-х кафедр: конкурс «Цікава міжнародна економіка» (кафедра економічної теорії та міжнародної економіки), фінансовий реаліті-квест «Фінанс-мікс» (кафедра фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту) та ділова гра від кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку.

По-друге, гостям було запропоновано лекцію з проблем академічної доброчесності, яку провела Н. Ю. Мущинська, заступник директора Навчально-наукового інституту підготовки кадрів вищої категорії ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, доцент кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві. Адже обізнаність у цій галузі стане у пригоді майбутнім студентам, який би виш і яку б спеціальність вони не обрали.

І, нарешті, третьою складовою програми знайомства з університетом була екскурсія. Хіба можливо завітати до «бекетівського» і не побачити його славетний музей і найсучасніші лабораторії? Звичайно, ні!

Завдяки злагодженій роботі волонтерів – студентів економічного факультету – кожна з 5-ти команд школярів не тільки побачила наш університет і вчасно відвідала всі майстер-класи, але й поспілкувалася зі справжніми студентами і почула їх власні враження від навчання у ХНУМГ та особисті поради. Адже слова того, хто всього на рік-два старший за тебе, сприймаються інакше, ніж найцікавіші і найкорисніші розповіді дорослих.

І хочеться вірити, що вже наступного року хтось із наших сьогоднішніх відвідувачів вже сам зустрічатиме нових гостей-школярів у новій якості – студентів-бекетівців.

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас 336 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте