21 лютого 2019 року у ЗОШ № 151 м. Харкова вперше відбулися змагання з армрестлінгу серед школярів Слобідського району.

Захід проводився у рамках спільної профорієнтаційної роботи кафедр фізичного виховання і спорту й альтернативної електроенергетики та електротехніки Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова.

Перед початком змагань з привітальними словами та ознайомленням з напрямами навчання у ХНУМГ ім. О. М. Бекетова виступили доцент кафедри АЕЕ Єгоров Олег Борисович і завідувач кафедри ФВіС Безкоровайний Дмитро Олександрович.

У змаганнях прийняли участь школярі ЗОШ № 94 та 151, які боролися у двох вагових категоріях: до 70 кг і понад 70 кг. У результаті запеклої й емоційної боротьби переможці та призери виявили дуже велику зацікавленість до подальших занять армрестлінгом, а четверо найкращих учасників дали згоду відвідувати секцію армрестлінгу спортивного клубу Університету. Переможців і призерів змагань було нагороджено дипломами та медалями від профкому студентів Університету.

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ