1Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова продовжує вести активну профорієнтаційну роботу в навчальних закладах міста та області. 19 лютого 2019 року у Дергачівському ліцеї № 3 співробітники університету розповіли учням 10-11-х класів про особливості навчання та студентського життя у нашому ВНЗ.

Розмаїття спеціальностей, умови проживання у гуртожитках, студентські учбові і розважальні заходи, навчання за обміном, міжнародні конференції – про це все розповіла к.т.н., старший викладач кафедри земельного адміністрування та геоінформаційних систем Ю. Б. Радзінська.

Заступник директора Центру заочного та дистанційного навчання, к.і.н., доцент кафедри історії і культурології М. В. Яцюк проінформував учнів про особливості заочної форми навчання, можливість отримати подвійний диплом, а також про вартість навчання та виплату стипендій.

Як провести весняні канікули з користю, визначитися з вибором спеціальності, отримати додатково до 20 балів до предметів ЗНО при написанні університетської олімпіади, чому саме навчають на підготовчих курсах? Про це все школярі дізналися від фахівця Центру доуніверситетської освіти і кар’єри В. М. Бабенко.

Отримавши відповіді на всі питання, школярі із задоволенням взяли участь у вікторині, змагаючись за подарунки від університету.

Вступ2019

ДЕНЬ ВИПУСКНИКА