Вперше в ХНУМГ ім. О.М. Бекетова відбулася професійна атестація осіб, які мають намір провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності.

Кваліфікаційну атестацію успішно пройшли Лавриненко Д.Ю., Самойлов О.П., Варавко О.П., Шевель І. М., Сластін А.В.

Нагадаємо, що напередодні, згідно з угодою між Держенергоефективності та ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, а також відповідно до статті 9 Закону України «Про енергетичну ефективність будівель», в університеті було створено атестаційну комісію, діяльність якої спрямована на професійну атестацію осіб, які мають намір здійснювати діяльність із сертифікації енергетичної ефективності будівель та обстеження інженерних систем.

Відтепер комісія діє на постійній основі та приймає заявки на проходження професійної атестації енергоаудиторів.

Вітаємо атестованих спеціалістів із важливим кроком на шляху покращення енергоефективності наших будівель, а також до енергонезалежності нашої країни!

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ