image001Пропонуємо Вам  з  1  до  28  лютого  2019  року  обрати  дисципліни  з переліку  дисциплін вільного вибору.

Студентам прийому 2018 р.(перший курс) нормативного терміну навчання:

1) вибрати гуманітарні дисципліни, які будуть викладатись у третьому семестрі (обираються дві дисципліни з блоку запропонованих для усіх спеціальностей крім 035 Філологія, 191 Архітектура та містобудування).

2) вибрати гуманітарні дисципліни, які будуть викладатись у третьому та четвертому семестрах (обирається по одній дисципліні для спеціальностей 035
Філологія, 191 Архітектура та містобудування).

До Вашої уваги доступні презентації гуманітарних дисциплін вільного вибору студента.

Ознайомитись зі змістом дисциплін, отримати консультацію викладача можна на курсі Вільний вибір гуманітарних дисциплін.

image002Студентам прийому 2018 р. на перший курс нормативного терміну (крім спеціальностей 073 Менеджмент, 242 Туризм) та студентам другого курсу спеціальностей 073 Менеджмент, 242 Туризм:  вибрати сертифікатну програму (блок з трьох дисциплін).

До Вашої уваги доступні презентації сертифікатних програм вільного вибору студента. Ознайомитись зі змістом сертифікатних програм, отримати консультацію викладача можна на курсі Вільний вибір сертифікатних програм.

З процедурою вибору можна ознайомитись тут. З переліком академічних груп яким доступна реєстрація на дисципліни вільного вибору можна ознайомитись тут.

Реєстрація здійснюється на сайті http://kis.kname.edu.ua

Консультацію з технічних питань реєстрації в корпоративній інформаційній системі університету можна отримати у к.357 (ак)  або за телефоном: (057)707-31-00.

Сформовані віртуальні групи будуть доступні для ознайомлення не пізніше 25.03.19 р.

Вступ2019

ДЕНЬ ВИПУСКНИКА