1 copy21 грудня в Центрі трансферу технологій «Мегаполіс» відбулась зустріч із українським медіаменеджером та журналістом Зурабом Аласанія.

Зураб Аласанія — голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України. У підпорядкуванні має структуру з 26 телеканалів та 26 радіостанцій, у якій працює близько 5 тис осіб. Розпочинав кар’єру у Харкові в якості політичного журналіста та медіаменеджера.

2 2а

Під час зустрічі, організованої Школою IT професіоналів "ProfIT", З. Аласанія розповів про те, як бути керівником потужної сітки каналів UA: Суспільне, як проходило реформування структури, які люди потрібні команді, Згадав, як переживали із командою етапи глибокого застою та які зміни насуваються на українські та світові медіа.

Більше фото

Корисні поради