«Я – студент, і я пишаюсь цим!»

Студентські роки – найщасливіші у житті кожної людини. В них визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях. Зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень у науці, спорті, культурі. Зі студентства формується українська національна еліта.

За традицією в Міжнародний день студента в Університеті ми шануємо кращих студентів!

У цьому навчальному році 33 студента Університету сталі переможцями Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук. 25 — стали переможцями олімпіад з різних спеціальностей, 35 студентів приймали участь у виконанні госпдоговорних науково- дослідницьких роботах. Великим досягненням стала літня сесія — більш 400 студентів здали її на відмінно!

Наші студенти-спортсмені здобули в цьому році понад 80 спортивних нагород міжнародного, всеукраїнського та міського рівнів. Студенти–учасники творчих колективів Студентського клубу приймали участь в 10 міжнародних фестивалях-конкурсах, де займали тільки призови місця, їм аплодували в Чернівцях, Львові, тричі у Києві, Запоріжжі, а серед всіх навчальних закладів Харківщини Студентський клуб ХНУМГ вперше посів 5-те рейтингове місце в міському конкурсі «Студентська весна-2018».

Свято почалось з привітання всього студентського товариства з Міжнародним днем студентів від ректора, професора Бабаєва Володимира Миколайовича. За відмінне навчання, науково-дослідницьку працю та з нагоди Міжнародного дня студента, а також за активну участь у громадському, творчому житті Університету, спортивні досягнення ректор нагородив почесними грамотами 30 студентів різних курсів і факультетів.

З Днем Студента всіх в залі зі сцени привітали першокурсники. Два напружені місяці запеклих суперечок, підбору учасників, підготовки, хвилювань залишилися позаду і 19 листопада ми подивились на кращих учасників Гала-концерту, щасливих володарів дипломів конкурсу «Дебют першокурсників» в різних номінаціях.

Студенти-бекетівці, залишайтеся такими ж сильними і цілеспрямованими! Творіть і розвивайтесь! Будьте наполегливими і не втрачайте можливостей! Пам'ятайте, що кожного дня, кожної хвилини ви навчаєтеся. Знаходячи нові знання, ми стаємо розумнішими, духовно багатшими.

ВСТУП2019

VstupINFO