1

2

3

4

5

У сонячний жовтневий день колективу кафедри гостинно відкрив свої двері Липецький міжшкільний навчально-виробничий комбінат Харківської районної ради Харківської області.

Завдяки такій зустрічі викладачі кафедри змогли зустрітися з учнями 11-х класів чотирьох шкіл: Слобожанської загальноосвітньої школи, Веселівської загальноосвітньої школи, Циркунівської загальноосвітньої школи та Липецької загальноосвітньої школи імені П.В. Щепкіна.

У процесі спілкування учні отримали можливість ознайомитися з освітньої і науково-дослідницькою діяльністю викладачів кафедри та студентів спеціальності «Облік і оподаткування в міжнародному бізнесі» і «Фінансово-економічна безпека підприємств».

 

З величезним інтересом всі присутні учні взяли участь у проведенні Фінансового квесту кафедри. І застосувавши свої знання, проявивши свою винахідливість, гумор, винахідливість, учасники Квесту зіграли в біржові торги, розраховували податки, оцінювали роботу банківських установ, осягали секрети роботи служби забезпечення фінансово-економічної безпеки підприємств, а також складали баланс підприємства.

Кожна команда прагнула заробити максимальну кількість балів, виконуючи всі завдання та долаючи справжні випробування.

Команда-переможець отримала гідний приз. Але, хочеться підкреслити, переможених не було, всі наші учасники стали переможцями!

Завідуюча кафедрою «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» проф. Момот Т.В. висловлює слова подяки директору Липецького МНВК - Костёвічу Ярославу Пантелеймоновичу і психологу Липецького МНВК Васько Неллі Анатоліївні за організацію теплої зустрічі, добродушний прийом і спілкування! Також окремі слова подяки висловлюємо компанії-перевізнику «Dimetriusbus» (Instagram:@Dimetriusbus) і її керівнику Дмитру Смирнову за організацію комфортної поїздки.

5 44703427 n

З нетерпінням будемо чекати, шановні учні та колеги, подальших зустрічей і продовження нашої співпраці!

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас 379 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте