1Більше 1700 гостей, від малюків до дорослих, відвідали презентацію Beketov Open Space. Саме в такому форматі відтепер проходитиме кожний День відкритих дверей в ХНУМГ ім. О. М. Бекетова.

Безліч цікавих подій відбувалися одночасно на різних локаціях університету. На подвір’ї гостей зустрічав добрий слон, у сонячних променях сяяли величезні мильні бульбашки, і все це – під пильним оком дрона.

У дзеркальному холі проходило неймовірно захопливе наукове шоу для дітей і дорослих за участі університетських кафедр і запрошених організацій: «Освітній простір для дітей і батьків «Гравітація» та «Технічна студія «Винахідник». Усі бажаючі могли визначитися з майбутнім кар’єрним напрямом, пройшовши профорієнтаційне тестування, яке проводив Харківський центр зайнятості. Воркшоп з навичок першої допомоги, дегустація молекулярної кухні, фантастичні букети власноруч під керівництвом фахівців зі флористики, досліди з хімії… Діти й дорослі не залишали цих локацій до самого вечора.У червоному холі майбутні абітурієнти отримували інформацію про всі спеціальності університету: куди вступати, що здавати, як готуватись

Аудиторії і розширювачі на кожному поверсі перетворилися на майданчики для майстер-класів і науково-популярних лекцій. Центр розвитку для дітей немов магнітом притягував усю малечу на майстер-класи з лего-конструювання. Увесь університет у цей день виглядав наче одна велика творча й наукова лабораторія.

Але родзинкою нинішнього заходу стала унікальна можливість для гостей університету обрати собі екскурсію до душі: до уваги відвідувачів було представлено 9 екскурсійних програм на будь-який смак.

Загальна екскурсія по всіх важливих локаціях університету або відвідування одного обраного факультету, бесіда з ректором або корисна інформація про правила прийому до університету, візит до студентського парламенту або профорієнтаційне тестування? Цьогорічним абітурієнтам визначитися було нелегко, тому багато хто з них обирав відразу декілька програм.

Університет зробив також декілька інформаційних подарунків:

* для турботливих батьків – екскурсію університетом, а також відвідування гуртожитків;

* для дітей – Beketov Kids Club: аніматори і веселі розваги в Центрі розвитку дитини;

* для викладачів – безкоштовне підвищення кваліфікації з отриманням сертифікату.

Гості розходилися ввечері, сповнені приємних вражень і нових знань. Сподіваємося, що багато хто з них повернеться до нас вже в статусі вступника або просто завітає в гості. Адже новий формат зустрічей Beketov Open Space віднині не припинятиме свою діяльність: двері нашого університету відчинені для всіх бажаючих щотижня за умов попередньої онлайн-регістрації. Чекаємо на вас

Вступ2019

VstupINFO