1

2

3

4

5

15 - 16 вересня 2018 року Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова взяв участь у фестивалі науки, техніки і сучасних технологій, який проходив у місті Дніпрі за підтримки української промислової компанії ІНТЕРПАЙП. Interpipe TechFest - майданчик для популяризації інженерії, точних і природничих наук, сучасних технологій. Мета цього заходу підвищити інтерес молоді до інженерії, точних і природничих наук, стимулювати усвідомлений вибір технічної професії.

На великій території парку розваг «Лавина» організатори розмістили роботи, дрони, 3D принтери, видовищні експерименти, популярну науку, найкрутіші технічні хобі для дітей і дорослих, прогресивні освітні центри для школярів і кращі інженерні ВНЗ регіону, бізнес інкубатори і виставку українських інновацій та інші цікаві заходи.

Університет представляли проректор з наукової роботи професор Сухонос М.К., професор Харченко В.Ф., професор Плюгін В.Є., професор Полив'янчук А.П., старший викладач Бородін Д.В.

ХНУМГ представив нові розробки в області енергоефективних технологій, зокрема лабораторне устаткування з дослідження режимів роботи системи водопостачання багатоквартирного будинку або мікрорайону міста. Дана технологія сприяє раціональному використанню водних та електроенергетичних ресурсів у комунальному секторі України.

Широкий спектр можливостей, які відкриває цифрова система управління, дозволяє проводити навчання студентів і технічних фахівців промислових підприємств, виконувати наукові дослідження, моделювати штатні та аварійні ситуації реальних систем водопостачання. Лабораторний комплекс є гарантією якісної підготовки інженерів житлово-комунального господарства та наукових співробітників на професійному рівні з використанням сучасного обладнання. Крім того, підключення стенду до мережі Інтернет дозволяє виконувати перераховані роботи дистанційно за допомогою віддаленого терміналу користувача і відеокамери, що розширює можливості підготовки фахівців, включаючи стажування іноземних студентів.

Кафедра інженерної екології міст представила експозицію «Навчально-науковий вимірювальний комплекс для проведення екологічних досліджень», до складу якого входять: прилади та обладнання для контролю біологічних, хімічних і фізичних параметрів навколишнього середовища, планшетний комп’ютер з програмним забезпеченням для обробки даних та інформаційна SMART панель для візуалізації та аналізу результатів досліджень. Перевагами вимірювального комплексу є: можливість одночасного контролю значної кількості екологічних показників, висока інформативність представлених результатів, мобільність, зручність використання у навчальній та науковій діяльності. На експозиції продемонстровано роботу приладів: тепловізору, цифрової камери для мікроскопу, шумоміру-реєстратору.

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас 260 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте