1

2

3

4

5

ГУ ДСНС України в Харківській області
Головне управління ДСНС України в Харківській області

АТН: Агенство телевидине новости
Агентство Телевидения «Новости» всегда наиболее полно освещают проблемы и достижения Харьковского региона, работу общественных комитетов и организаций, органов государственной власти и местного самоуправления, проблемы и актуальные вопросы политической, экономической и социальной жизни украинского общества

bigmir)net НОВОСТИ
Новости от сайта bigmir.net по категориям: Украина, Мир, Мир о нас, Столица, Бизнес. Здоровье, Шоу-Biz, Спорт, Наука/Технологии

Медиа группа "Обьектив"
Новости Харькова и Харьковской области

Neuvoo.com.ua

Neuvoo.com.ua - це онлайн ресурс для пошуку роботи, який безкоштовно збирає вакансії з сайтів пошуку роботи, рекрутингових агентств і бірж праці. Neuvoo - це не черговий сайт з базою вакансій, на відміну від всіх інших він індексує і збирає на одному порталі 100% вакансій країни і надає до цієї бази безкоштовний доступ фахівцям, випускникам навчальних закладів та всім хто шукає роботу.

Украинский сервер работы myJob.com.ua
Украинский сервер работы myJob.com.ua. Вакансии и резюме. Поиск работы и сотрудников. Рассылка. Работа в Украине и за рубежом.

"Харьковский Курьер" 
"Харьковский Курьер": Лидер рекламных газет Восточной Украины. Вакансии от кадровых агенств и частных лиц, поиск работы и др.

Официальный сайт рекламно-информационной газеты "Премьер"
Официальный сайт рекламно-информационной газеты "Премьер". Объявления всей восточной Украины - Харьков, Донецк, Запорожье, Полтава. Работа, недвижимость, авто и мото, предметы быта, предметы работы, досуг и отдых, личная жизнь, услуги. Ежедневное обновление информации.

"Работа в Харькове"
"Работа в Харькове" - это бесплатная Интернет-служба поиска работы и подбора персонала. Размещение резюме и вакансий, а также доступ и поиск в базе данных сайта. Страницы ведущих кадровых агентств Харькова.

Поиск работы (резюме) и вакансий на сервере RABOTA.com.ua
Поиск работы (резюме) и вакансий на сервере RABOTA.com.ua. Предложения работы от кадровых агенств и частных лиц. Работа в Украине и за рубежом. Информация о кадровых агенствах Украины. Примеры составления резюме. Статистика по поиску работы на Украине - наиболее престижным вакансиям, заработным платам.

Rabota.ria.ua
Пошук роботи та працівників по регіонах України, розміщення вакансій та резюме, трудове законодавство.

Rabotaplus.com.ua
Пошук роботи і підбір персоналу в Україні, Києві. Статті і поради шукачам роботи, розміщення резюме, вакансій, каталог й замовлення тренінгів.

Ukrjob.com
Пошук вакансій та резюме по Україні та за кордоном.

Ukrjob.net
База резюме, вакансій по Україні.

robotainua.com

Щоденно до 1 000 нових вакансій та резюме, пошук та розміщення оголошень, корисна інформація для тих, хто шукає роботу.

Jobselector.com
Пошук роботи та працівників у країнах СНД.

Job-portal.ru
Можна ознайомитись з вакансіями та резюме потенційних працівників, а також додати свою вакансію чи резюме. (Вакансії пропонуються в основному у Москві).

Kontakt.ru
Підбір персоналу у Росії, Україні, Білорусії, Балтійських країнах.

Job.ru
Вакансії по країнах СНД та Росії.

Works.com.ua
Вакансії по Україні.

Rabotana.ru
Пошук роботи, вакансії та резюме у країнах СНД та Росії.

superjob.ua

Вакансії по країнах СНД, Балтії та Росії.

Dion-inform.com
Вакансії по регіонах України.

Цифровий репозиторій 
Цифровий репозиторій Харківського національного університету міського господарства. Електронні ресурси. Конспекти лекцій. Методичні вказівки. Навчальні посібники. Автореферати. Десертації. Статті. Науково-технічний збірник "Комунальне господарство міст", науково-технічний журнал "Світлотехніка та електроенергетика".

Електронний каталог 
Коха. Електронний каталог.

Центр Мегаполіс 
Освітній і науково-виробничий Центр Мегаполіс був створений за підтримки виконавчого комітету Харківської міської ради з метою налагодження трансферу сучасних технологій і підвищення якості освіти.

Профком студентів 
Сайт профкому студентів Харківського національного університету міського господарства. Профком студентів - організація покликана захищати та відстоювати інтереси студентів нашого університету. Більш того, в наш студентський профком будь-який студент Університету може звернутися зі своєю проблемою, тут його вислухають і постараються допомогти.

Корпоративна інформаційна система управління ХНУМГ 
Web-доступ до корпоративної інформаційної системи Харківського національного університету міського господарства. Розклад занять. Робочі плани. Баланс оплати за навчання та гуртожиток.

Харківський національний університет міського господарства 
Харківський національний університет міського господарства у Вікіпедії.

Дистанційне навчання ХНУМГ 
Портал центру дистанційного навчання Харківського національного університету міського господарства.

ХНУМГ у vk.com 
У "ВКонтакте" (це мережевий проект, що допомагає людям підтримувати зв'язки з іншими людьми) створена група ХНУМГ, в якій можна дізнатися останні новини студентського життя нашого ВУЗу і не тільки.

Студентська рада ХНУМГ 
Ви не знаєте, куди Вам направити творчу енергію? Вам не все подобається в системі викладання, управління вузом, роботі зі студентами? Ви не знаєте, де набути досвід ведення переговорів, складання документів, проведення заходів? Вам хочеться змінити світ (або хоча б малу його частину безпосередньо навколо себе) так, як вважаєш за потрібне, справедливим, корисним? Вирішення всіх цих питань - участь у студентському самоврядуванні!

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас 153 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте