ГУ ДСНС України в Харківській області
Головне управління ДСНС України в Харківській області

АТН: Агенство телевидине новости
Агентство Телевидения «Новости» всегда наиболее полно освещают проблемы и достижения Харьковского региона, работу общественных комитетов и организаций, органов государственной власти и местного самоуправления, проблемы и актуальные вопросы политической, экономической и социальной жизни украинского общества

bigmir)net НОВОСТИ
Новости от сайта bigmir.net по категориям: Украина, Мир, Мир о нас, Столица, Бизнес. Здоровье, Шоу-Biz, Спорт, Наука/Технологии

Медиа группа "Обьектив"
Новости Харькова и Харьковской области

Neuvoo.com.ua

Neuvoo.com.ua - це онлайн ресурс для пошуку роботи, який безкоштовно збирає вакансії з сайтів пошуку роботи, рекрутингових агентств і бірж праці. Neuvoo - це не черговий сайт з базою вакансій, на відміну від всіх інших він індексує і збирає на одному порталі 100% вакансій країни і надає до цієї бази безкоштовний доступ фахівцям, випускникам навчальних закладів та всім хто шукає роботу.

Украинский сервер работы myJob.com.ua
Украинский сервер работы myJob.com.ua. Вакансии и резюме. Поиск работы и сотрудников. Рассылка. Работа в Украине и за рубежом.

"Харьковский Курьер" 
"Харьковский Курьер": Лидер рекламных газет Восточной Украины. Вакансии от кадровых агенств и частных лиц, поиск работы и др.

Официальный сайт рекламно-информационной газеты "Премьер"
Официальный сайт рекламно-информационной газеты "Премьер". Объявления всей восточной Украины - Харьков, Донецк, Запорожье, Полтава. Работа, недвижимость, авто и мото, предметы быта, предметы работы, досуг и отдых, личная жизнь, услуги. Ежедневное обновление информации.

"Работа в Харькове"
"Работа в Харькове" - это бесплатная Интернет-служба поиска работы и подбора персонала. Размещение резюме и вакансий, а также доступ и поиск в базе данных сайта. Страницы ведущих кадровых агентств Харькова.

Поиск работы (резюме) и вакансий на сервере RABOTA.com.ua
Поиск работы (резюме) и вакансий на сервере RABOTA.com.ua. Предложения работы от кадровых агенств и частных лиц. Работа в Украине и за рубежом. Информация о кадровых агенствах Украины. Примеры составления резюме. Статистика по поиску работы на Украине - наиболее престижным вакансиям, заработным платам.

Rabota.ria.ua
Пошук роботи та працівників по регіонах України, розміщення вакансій та резюме, трудове законодавство.

Rabotaplus.com.ua
Пошук роботи і підбір персоналу в Україні, Києві. Статті і поради шукачам роботи, розміщення резюме, вакансій, каталог й замовлення тренінгів.

Ukrjob.com
Пошук вакансій та резюме по Україні та за кордоном.

Ukrjob.net
База резюме, вакансій по Україні.

robotainua.com

Щоденно до 1 000 нових вакансій та резюме, пошук та розміщення оголошень, корисна інформація для тих, хто шукає роботу.

Jobselector.com
Пошук роботи та працівників у країнах СНД.

Job-portal.ru
Можна ознайомитись з вакансіями та резюме потенційних працівників, а також додати свою вакансію чи резюме. (Вакансії пропонуються в основному у Москві).

Kontakt.ru
Підбір персоналу у Росії, Україні, Білорусії, Балтійських країнах.

Job.ru
Вакансії по країнах СНД та Росії.

Works.com.ua
Вакансії по Україні.

Rabotana.ru
Пошук роботи, вакансії та резюме у країнах СНД та Росії.

superjob.ua

Вакансії по країнах СНД, Балтії та Росії.

Dion-inform.com
Вакансії по регіонах України.

Цифровий репозиторій 
Цифровий репозиторій Харківського національного університету міського господарства. Електронні ресурси. Конспекти лекцій. Методичні вказівки. Навчальні посібники. Автореферати. Десертації. Статті. Науково-технічний збірник "Комунальне господарство міст", науково-технічний журнал "Світлотехніка та електроенергетика".

Електронний каталог 
Коха. Електронний каталог.

Центр Мегаполіс 
Освітній і науково-виробничий Центр Мегаполіс був створений за підтримки виконавчого комітету Харківської міської ради з метою налагодження трансферу сучасних технологій і підвищення якості освіти.

Профком студентів 
Сайт профкому студентів Харківського національного університету міського господарства. Профком студентів - організація покликана захищати та відстоювати інтереси студентів нашого університету. Більш того, в наш студентський профком будь-який студент Університету може звернутися зі своєю проблемою, тут його вислухають і постараються допомогти.

Корпоративна інформаційна система управління ХНУМГ 
Web-доступ до корпоративної інформаційної системи Харківського національного університету міського господарства. Розклад занять. Робочі плани. Баланс оплати за навчання та гуртожиток.

Харківський національний університет міського господарства 
Харківський національний університет міського господарства у Вікіпедії.

Дистанційне навчання ХНУМГ 
Портал центру дистанційного навчання Харківського національного університету міського господарства.

ХНУМГ у vk.com 
У "ВКонтакте" (це мережевий проект, що допомагає людям підтримувати зв'язки з іншими людьми) створена група ХНУМГ, в якій можна дізнатися останні новини студентського життя нашого ВУЗу і не тільки.

Студентська рада ХНУМГ 
Ви не знаєте, куди Вам направити творчу енергію? Вам не все подобається в системі викладання, управління вузом, роботі зі студентами? Ви не знаєте, де набути досвід ведення переговорів, складання документів, проведення заходів? Вам хочеться змінити світ (або хоча б малу його частину безпосередньо навколо себе) так, як вважаєш за потрібне, справедливим, корисним? Вирішення всіх цих питань - участь у студентському самоврядуванні!