Креавита фест2Факультет архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва проводить активну роботу, щодо перетворення нашого рідного міста в місто зручне для всіх мешканців.

Одним з перших завдань є виховання у студентів усвідомлення проблем тих, хто живе поряд, готовність прийти на допомогу в разі необхідності. Вже понад рік студенти спеціалізації "Міське будівництво і господарство" під керівництвом викладачів кафедри Міського будівництва приймають участь в приймає активну участь в усіх заходах організованих громадським товариством "Креавита".

Креавита фест1

6 жовтня 2018 року відбувся інклюзивний фестиваль "ВЗАЄМОДІЯ". Студенти та викладачі кафедри Міського будівництва навчались основам жестової мови, спілкування з людьми з інвалідністю по зору та слуху, а ще й прийняли участь у веселих стартах на інвалідних візках.

Креавита фест3Креавита фест4

Корисні поради