1

2

3

4

5

З ініціативи старшого викладача кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» Родченко Світлани Сергіївни та організаційної підтримки керівництва Комунального закладу «Харківська спеціалізована школа №11» відбувся черговий Фінансовий квест для учнів 10-х класів.

Перед початком квесту школярам була організована екскурсія по корпусах Університету, було відвідано Музейний, бібліотечний та спортивний комплекс.

Фінансовий квест надав всім учасникам унікальну можливість ознайомитися з найцікавішими моментами діяльності: Торгової біржі, Податкової служби, Банківських установ, Бухгалтерії і служби забезпечення фінансово-економічної безпеки підприємств.

На кожному етапі Фінансового квесту перед учнями стояли завдання і справжні «випробування», при вирішенні яких школярі проявили непідробний інтерес, а також спритність, винахідливість і гумор!

Всі учасники квесту отримали призи.

Переможених не було, всі наші гості стали переможцями!

Дякуємо Вам, Друзі, за теплу зустріч з Вами та спілкування.

4 43207530 n

 

Колектив кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» в особі завідуючої кафедрою - проф. Момот Тетяни Валеріївни, висловлює слова подяки директору Комунального закладу «Харківська спеціалізована школа №11» Проценко Світлані Павлівні і класному керівнику Павленко Інні Віталіївні за можливість організації зустрічі з учнями школи.

З нетерпінням будемо чекати подальших зустрічей і продовження нашого теплого спілкування. А також сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас 346 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте