1

2

3

4

Аспірантура

5

image001Вже стали традиційними заходи із проведення різноманітних виїзних майстер-класів, організації студентських художніх та графічних виставок на базі середніх навчальних закладах викладачами та студентами факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва.

image003Ще один такий визначний захід було проведено на базі спеціалізованої школи-інтернат «Дивосвіт», м. Люботин в рамках дії договору про взаємну співпрацю та роботи при кафедрі основ архітектурного проектування школи розвитку «Юний архітектор».

26.09.2018 викладачі кафедри основ архітектурного проектування: доц. Вотінов М.А., ас. Солнцев А.Г. та студентка 4-го курсу Філіпенко О.Д. здійснили сумісну поїздку на запрошення керівництва навчального спеціалізованого закладу для одарованих дітей у місті Люботин.

Метою даної поїздки було проведення майстер класу для учнів 9-11 класів із рельєфної пластики. Також визначним стало урочисте вручення сертифікатів студенткам ф-ту АДОМ Філіпенко О.Д. та Реві Ю.А. за організацію та проведення персональної художньої виставки Riot of Colours на базі Люботинського навчального закладу

image005image007

Сам майстер-клас із рельєфної пластики пройшов у дуже теплій та творчій атмосфері із великою зацікавленістю з боку учнів школи архітектурно-художньою освітою в університеті та подальшими побажаннями про плідну співпрацю між нашим університетом та спеціалізованою школою. Як приклад викладачі кафедри основ архітектурного проектування та студенти ф-ту АДОМ отримали запрошення на урочисте святкування дня народження навчального закладу із презентацією спільних творчих локацій у вигляді проведення майстер-класів, яке пройде 19 жовтня поточного року.

image015

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Календар подій

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас на сайте 344 гостя и нет пользователей