В рамках розвитку міжнародного співробітництва кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» завідуючої кафедрою проф. Момот Тетяною Валеріївною організована зустріч з експертом міжнародного рівня Даніелла Туміетто (Італія).

Широко відомий в професійних колах Даніелла Туміетто є дипломованим бухгалтером і корпоративним консультантом по цифровому управлінню процесами і документами для компаній і державних адміністрацій Італії і ряду країн Європи.

У теплій та дружній атмосфері спілкування зі студентами 1, 2 і 3-го курсів Даніелла Туміетто розповів про свою роботу експертом з органами законодавчого та технічного стандарту в національних організаціях (UNI / UNINFO), європейських організаціях (CE, CEN, CEF) і глобальному рівні.

Студенти з цікавістю почули і про викладацьку діяльності Даніелла Туміетто, його роботі ад'юнкт-професором в Римському Університеті Лінка (Link University) і одночасній роботі на юридичному факультеті цього Університету.

Даніелла Туміетто дав детальні відповіді на всі задані студентами та викладачами кафедри питання.

Колектив кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту», а також студенти спеціальностей «Фінансово-економічна безпека», «Облік і оподаткування в міжнародному бізнесі» висловлюють слова щирої вдячності за таке тепле спілкування та надану можливість зустрічі з експертом міжнародного рівня.

Сподіваємося на продовження взаємовигідного співробітництва та подальші цікаві зустрічі.

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Календар подій

20

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

Сейчас один гость и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте