1

2

3

4

5

DSC 7843 min25 вересня 2018 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова відкрили Чеський мовно-культурний центр.

Чеський мовно-культурний центр, створений на основі підписаного Меморандуму між Харківською міською радою, Південно-Моравським центром міжнародної мобільності і Університетом, є першим і поки що єдиним на території України.

 CSC 7915 min DSC 7806 min

Мета роботи Центру – підтримка мобільності студентів, створення передумов для інтернаціоналізації закладів вищої освіти Південно-Моравського краю та м. Харкова.
Цільова аудиторія Центру – студенти і викладачі харківських університетів, проте пріоритет надаватиметься студентам і викладачам ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. Заняття мові безкоштовні.

DSC 7847 min DSC 7850 min 

DSC 7897 min

DSC 7931 min

В рамках роботи Центру, крім навчання чеській мові, передбачається надання консультацій щодо стипендіальних програм Південно-Моравського центру міжнародної мобільності «Стипендія для іноземних студентів», які призначені для іноземних студентів з країн, що не входять до ЄС.

Слухачі курсів матимуть пріоритет для вступу в 4 університети в Південно-Моравському окрузі: Технічний університет м. Брно, Університет Масарика, Університет ветеринарії та фармацевтики і Університет Менделя в Брно.

CSC 7671 min

Довідка: на базі Университету вже функціонують 7 міжнародих культурно-освітніх центрів (польський, канадський, ліванський, китайський, арабський, турецький, азіатський).

Відео (Джерело: Харьковские Известия // Випуск від 25.09.2018) 

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас 237 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте