DSC 7843 min25 вересня 2018 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова відкрили Чеський мовно-культурний центр.

Чеський мовно-культурний центр, створений на основі підписаного Меморандуму між Харківською міською радою, Південно-Моравським центром міжнародної мобільності і Університетом, є першим і поки що єдиним на території України.

CSC 7915 min DSC 7806 min

Мета роботи Центру – підтримка мобільності студентів, створення передумов для інтернаціоналізації закладів вищої освіти Південно-Моравського краю та м. Харкова.
Цільова аудиторія Центру – студенти і викладачі харківських університетів, проте пріоритет надаватиметься студентам і викладачам ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. Заняття мові безкоштовні.

DSC 7847 min DSC 7850 min

DSC 7897 min

DSC 7931 min

В рамках роботи Центру, крім навчання чеській мові, передбачається надання консультацій щодо стипендіальних програм Південно-Моравського центру міжнародної мобільності «Стипендія для іноземних студентів», які призначені для іноземних студентів з країн, що не входять до ЄС.

Слухачі курсів матимуть пріоритет для вступу в 4 університети в Південно-Моравському окрузі: Технічний університет м. Брно, Університет Масарика, Університет ветеринарії та фармацевтики і Університет Менделя в Брно.

CSC 7671 min

Довідка: на базі Университету вже функціонують 7 міжнародих культурно-освітніх центрів (польський, канадський, ліванський, китайський, арабський, турецький, азіатський).

Відео (Джерело: Харьковские Известия // Випуск від 25.09.2018)

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ