1

2

3

4

5

Студентський клуб Університету 18 вересня презентував інтерактивну концертно-розважальну програму за участю своїх провідних колективів: народна вокальна студія «Bellissimo», бального танцю «Sky Dance», естрадно - народного танцю «Estradance», фольклористичний колектив «Дана» , вокальна студія «Atrium» та інтернаціональний вокальній колектив «Bellijan»

Усі присутні мали можливість ознайомитися з досягненнями клубу на виставці, найкмітливіші отримали тематичні сувеніри у вікторині «Наші зірки», ініціативні першокурсники мали можливість записатися до колективів та гуртків безпосередньо у керівників та задати їм запитання.

Напередодні нового навчального року Студентський клуб Університету відкриває свої двері для нових учасників художної творчості. Участь у творчих колективах дозволяє студентам відчути впевненість у собі та своїх силах, набути досвід у вмінні спілкування, що допомагає успішному навчанню. Студентські роки самі світлі, радісні, тому студент намагається встигнути усюди : закохатися і вчитись, здавати іспити і писати сценарії для факультетської команді КВК , зависати на дискотеках та набрати за ніч текст курсової. Студентська доба ще ніким не порахована та мета здійснюється!

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас 276 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте