1Відповідно до Угод про партнерство у проведенні міжнародного моніторингового дослідження якості освіти PISA-2018 між Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти та Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова який виступив у якості ексклюзивного партнера у забезпеченні якісного проведення дослідження.

З метою мотивування в участі у дослідженні та заохочення учасникам надаються цінні подарунки - по три персональні комп’ютери (планшети). Визначення переможців відбулося 03.05.2018 проводилося шляхом випадкового вибору учасника. Особи, які не взяли участь у дослідженні, не брали участі у розіграші.

З урахуванням аналізу кількісного складу учасників, розіграш цінних подарунків розподілився наступним чином: для Харківської області розіграш для міста Харкова і Харківської області проводився окремо, відповідно два подарунки для учасників міста та один подарунок - для області. Переможцями стали учасники PISA-2018 із наступних закладів освіти Харківської області: - Окружний опорний заклад "Борівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Борівської районної ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу В.С. Колісника"; - Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №143 Харківської міської ради Харківської області; - Харківський коледж Державного університету телекомунікацій.

Вручення призів переможцям розіграшу відбудеться 17 травня 2018 року о 12.00 у приміщенні Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Календар подій

20

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

Сейчас один гость и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте