1

2

3

4

5

Вітаємо фольклористичний колектив «Дана» студентського клубу Університету і ії керівника Альону Миколаївну Кипаренко з перемогою (2 місце) у Міжнародному конкурсі «Хай пісня скликає друзів» м. Чернівці!

З 22-27 квітня Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича вітав зі святом високого вокально-хорового мистецтва й виконавської майстерності колективи з багатьох навчальних закладів України та інших країн світу. Приємно констатувати ,що цей Міжнародний конкурс - фестиваль зароджувався на сході країни- Луганщині, а відновив свою роботу на заході - у Чернівцях. В цьому є символ нашого єднання та кращого майбутнього.

Сьогодні фестиваль переживає відродження: сотні виконавців, міжнародне журі (Молдова, Румунія, Австрія, Китай, Італія) він став своєрідним майданчиком для щорічних зустрічей не лише митців, а й дипломатів ,бізнесменів, політиків за покликом серця в ім’я миру і процвітання України.

Участь нашого колективу «Дана» у вокально-хоровому змаганні в м.Чернівці, дає нагоду продемонструвати свої здібності ,отримати визнання журі, а також представити нашу Альма- матір на молодіжному міжнародному музичному форумі «Хай пісня скликає друзів».

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас 258 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте