image001Кафедра економічної теорії та міжнародної економіки разом з кафедрою правового забезпечення господарської діяльності протягом 1 - 28 лютого 2018 року провели Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «Економіко-правові засади формування та розвитку регіональної інфраструктури в умовах децентралізації економіки України» присвячену 100-річчю НАН України.

image003Працювали наступні економічні секції:

1. Концептуальні основи дослідження проблем розвитку регіональної інфраструктури в умовах децентралізації;

2. Проблеми залучення інвестицій в розвиток інфраструктури регіонів.

Учасниками конференції стали провідні науковці з різних міст, вищів та державних установ України та представники інших країн: Інституту регіональних досліджень імені М.І. Долішнього НАН України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського, Вищого навчального закладу імені Станіслава Тарновського в Тарнобжеге, Вищої соціально-економічної школи в Пшеворське та багато інших.

image005На обговорення було подано 70 тез від 90 учасників. Серед учасників професори, доктори наук, доценти, кандидати наук, старші викладачі, а також докторанти, аспіранти, асистенти, співробітники науково-дослідних робіт (головний науковий співробітник центру вивчення проблем адаптації законодавства України до законодавства ЄС, с.н.с. відділу регіональної фінансової політики), представники органів регіонального управління (заступник директора департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму – начальник управління інвестиційної діяльності, підприємництва та цінової політики). Активну участь приймали студенти з різних міст та ВНЗ України та Польщі: у конференції прийняли участь 30 студентів.

За результатами конференції вийде збірник тез доповідей. Посилання на конференцію: http://ojs.kname.edu.ua/index.php/area/issue/view/29

ДОД 19 10 10 бан

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019