1

2

3

4

5

118 лютого в рамках вивчення дисципліни «Технологія продукції ресторанного господарства» студенти 4 курсу напряму підготовки «Готельно-ресторанна справа» кафедри Туризму і готельного господарства у супроводі викладачів відвідали магазин та міні-фабрику «25 coffee roaster».

«25 coffee roaster» - виробництво кави відкритого типу, яке об'єднує в собі наступні зони: зона приймання та зберігання кави-сировини, обсмажування кавових зерен, зона фасування, кав’ярня та шоу-рум.

На початку екскурсії працівники показали машини для обсмаження зерен і розповіли, як вони працюють. Студенти мали можливість не тільки переконатись в якості підходу до виробництва кави, а й насолодитися філіжанкою свіже обсмаженої кави прямо на виробництві.

Професійні баріста поділились із студентами секретами приготтування якісної кави та продемонстрували процес каппінгу - дегустацію кави, в ході якої визначають характеристики її смаку і запаху. Каппінг - це повсюдна і нерідко щоденна практика в світовому професійному кавовому співтоваристві. У світі регулярно проводяться чемпіонати з каппінгу. Цю професійну процедуру легко проводити і вдома, для чого буде потрібно декілька склянок, кавомолка, ложка й окріп, а також якісна кава.

Кафедра Туризму і готельного господарства висловлює свою подяку керівництву та працівникам підприємства «25 coffee roaster», бажає процвітання, енергії та успіху в ароматному ресторанному бізнесі.

13

191214

1516

1718

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас 384 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте