1

2

3

4

Аспірантура

5

Колектив кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту вітає команду студентів кафедри («Бекетовці») у складі Олещенко Артема, Шкарупети Олени, Мороза Дмитра, Вороніної Лілії, Момот Дарини, Леонової Юлії та Сидоренко Олександри, а також їх наставників - Момот Тетяну Валеріївну, Бондаренко Олександра Вікторовича та Шаповал Галину Миколаївну з нагоди перемоги у фіналі Всеукраїнського конкурсу студентських команд «SDG in Ukraine: Look of New Generation» (Цілі сталого розвитку в Україні: погляд нового покоління)!

IMG 4410

Конкурс проводився в м. Київ в Академії праці, соціальних відносин та туризму.

20171219 115145Організаторами конкурсу виступали ТОВ «АГРОТЕХСОЮЗ» – офіційний дилер передових світових виробників сільськогосподарської техніки: CLAAS, LEMKEN, HORSCH, GERINGHOFF, VALLEY, Глобальний договір ООН в Україні, Українська асоціація з розвитку менеджменту та бізнес освіти, Київська Бізнес Школа, Академія праці, соціальних відносин і туризму.

На конкурс зареєструвались 53 команди з 34 ВНЗ з 19 міст (Буча, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Ірпінь, Київ, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сєвєродонецьк, Суми, Тернопіль, Умань, Харків, Херсон, Черкаси).

Завдання конкурсу полягало у розробці стратегії КСВ компанії на 3 роки.

Конкурс проходив в два етапи.

Диплом ФеБОАЗ 39 робіт, поданих на перший етап конкурсу, у другий (фінальний тур) пройшло 8 команд, що набрали найбільшу кількість балів за оцінками журі, у тому числі і команда «Бекетовці».

Команда добре підготувала свій проект, поданий на конкурс, а під час фіналу блискуче презентувала його, при цьому студенти виявили прекрасну підготовку, обізнаність щодо предмету, чудові ораторські навички, самостійність, креативність, командну роботу, вміння обґрунтувати свою точку зору і вести дискусію, продемонстрували результати власних досліджень.

Команда «Бекетовці» змагалась у фіналі як рівна серед рівних, і здобула перемогу у номінації «Реалістичність та результативність ідей для компанії».

Бажаємо учасникам команди та їх наставникам творчої наснаги та успіхів у подальшій роботі!

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас один гость и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте