113 грудня відбулось чергове заняття в школі «Мер міста» на тему «Будемо толерантними». На ньому були присутні лідери учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів міста Харкова, голови шкільних дитячо - юнацьких організацій, члени Координаційної ради Харківської міської організації учнівського самоврядування, куратори учнівського самоврядування, Полякова І.В., методист Науково- методичного центру Департаменту освіти Харківської міської ради.

З презентацією проекту «Підтримаємо інклюзію» перед присутніми виступив Морозов Максим, магістр кафедри Управління проектами у міському господарстві і будівництві ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

В обговоренні проекту взяли активну участь методист психологічної служби методичного кабінету управління освіти Індустріального району; Димченко І.І., заступник директора з навчально – виховної роботи Харківської гімназії № 39 Новобаварського району; Шушко В.В., практичний психолог ХЗОШ№140 Московського району; Панчук А.А., практичний психолог ХЗОШ№ 58 Московського району, Макарова О.М., практичний психолог ХЗОШ № 105 Шевченківського району.

Із своїми пропозиціями щодо реалізації проектних ініціатив за темою засідання виступили представники районної ДЮГО «Однодумці» Холодногірського району, Стрюкова Світлана, учениця ХЗОШ№ 40 Індустріального району з проектом «Ти не один», учні ХГ №39 Новобаварського району з проектом «Школа миру». Учні ХЗОШ №105 Шевченківського району висвітили своє бачення теми заняття в проекті «Ми різні, але ми – рівні»; учні ХЗОШ № 156 Московського району розповіли про свій проект «Казкотерапія», а представники Слобідського району анонсували конкурс учнівських проектних ініціатив «Марафон унікальних справ ХМОУС».

В практичній частині заняття Угоднікова О.І, кандидат економічних наук, провела практикум «Теоретичні основи складання проектів», доцент кафедри менеджменту і адміністрування Гайдученко С.О. в лекції- тренінгу розкрила поняття, функції та методи основ менеджменту. Начальник відділу корпоративних комунікацій і PR Університету Кравець О.М. роз’яснила школярам, які особливості дієвої реклами власних проектів.

Наступне засідання школи відбудеться уже в наступному році. Наперед вітаємо усіх учасників з Новорічними та Різдвяними святами і бажаємо здійснення усіх мрій. До зустрічі у Новому році.

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ