1 229 листопада 2017 року відбулася зустріч колективу Університету з Народним депутатом України Писаренко В.В.

Валерій Володимирович привітав колектив та передав вітальні адреси з 95-річчям від дня заснування ХНУМГ імені О.М. Бекетова від голови Верховної Ради України А.В. Парубія та Прем’єр–міністра України В.Б. Гройсмана.

З нагоди 95 -річниці від дня заснування ХНУМГ імені О.М. Бекетова та за значні досягнення в сфері освіти, успіхи у професійній діяльності, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих кадрів Почесною грамотою Верховної Ради України нагороджено Першого проектора, кандидата економічних наук, професора Г.В. Стадника.

Грамотами Верховної Ради України відзначено декана факультету Економіки і підприємництва, кандидата економічних наук, професора кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Соловйова Олександра Васильовича та завідувача кафедри економічної теорії, доктора економічних наук, професора Решетило Валентину Петрівну.

Валерій Володимирович Писаренко побажав колективу Університету добра, щастя, миру та подальших успіхів у навчанні і вихованні молодого покоління- майбутніх будівників нашої держави!

3

ВСТУП2019

VstupINFO

Вступ2019

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

ЦДОК курси2019

дист навч 19

ЦДОК копия

Баннер Довідника 2018

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Сейчас один гость и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте