333325 листопада Будівельний факультет відкрив свої двері для майбутніх абітурієнтів. У рамках проведення Дня відкритих дверей Будівельного факультету Університет відвідали школярі та студенти із різних шкіл Харкова, Харківського коледжу будівництва, архітектури та дизайну, Харківського професійного ліцею будівельних технологій, Житлово-комунального коледжу, Харківського індустріально-педагогічного коледжу та Харківського професійного ліцею будівництва.

ццццДля абітурієнтів було презентовано спеціальності, за якими ведеться підготовка на факультеті. Проінформовано про умови прийому на 2018 рік, зокрема абітурієнтів цікавив перелік ЗНО для вступу на спеціальності промислове та цивільне будівництво (українська мова та література, математика та на вибір фізика або іноземна мова) та геодезія, картографія та землеустрій (українська мова та література, математика та на вибір географія або історія України).

У рамках зустрічі з деканатом факультету було презентовано фільм про Університет та проведено ознайомлюючу екскурсію. На кафедрах для абітурієнтів було організовано тематичні майстер-класи з технології будівельного виробництва та будівельних матеріалів, та проведення землевпорядних та геодезичних робіт.

Абітурієнтів було запрошено до участі у новому проекті Будівельного факультету – відкритті Школи юного будівельника, яке заплановане на 2 грудня. Паралельно 2 грудня відбудеться чергове засідання Школи юного геоінформатика. Чекаємо на вас в Університеті!

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Календар подій

20

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

Сейчас 140 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте