1

2

3

4

5

5Мета конференції – виявлення і обговорення проблем розвитку сучасної архітектури, містобудування, дизайну та мистецтва з метою міждисциплінарної інтеграції досліджень.

2

4У конференції прийняли участь представники 22 провідних фахових установ України: Київський національний університет будівництва і архітектури, Харківський національний університет будівництва і архітектури, Національний авіаційний університет, Навчально-науковий інститут аеропортів, Північно-східний науковий центр НАН України і МОН України, Департамент архітектури та містобудування Запорізької міської ради, ПрАТ Інститут «Харківський ПромбудНДІпроект», Національний університет «Львівська політехніка» та інші.

На пленарному засіданні було присутньо близько 60 учасників, з них 7 докторів наук, 30 кандидатів наук, викладачі, аспіранти і студенти, представники органів місцевого самоврядування та обласної адміністрації.

3

У доповідях були розглянуті питання щодо рішення проблем архітектури, містобудування, дизайну та мистецтва і запропоновані концепції рішень.

Особливу увагу учасників конференції привернули питання перспективних напрямів розвитку дизайну міського середовища; формування і реконструкції громадських будівель; специфіки організації енергоефективних будівель і споруд; збереження історико-культурної спадщини; розвитку транспортної системи міста (залізничних вокзалів, міського рейкового транспорту та нових екологічно чистих транспортних засобів); удосконалення нормативно-законодавчої бази у сфері архітектури та містобудування.

 

1

Загалом же тематика конференції охопила широкий спектр питань: формування комфортного житла, безбар’єрних архітектурних об’єктів, ергономічного архітектурного середовища, просторової організації рекреаційних територій, впровадження сучасних архітектурних об’єктів в історичний контекст тощо.

Матеріали науково-технічної конференції будуть опубліковані у збірці тез.

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас 339 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте