1

2

3

4

5

28 лютого 2013 року в Академії презентували проект «Гендерне бюджетування на місцевому рівні», за яким уже з сьогоднішнього дня розпочнуть роботу. Мета такої ініціативи – насамперед, подивитись, як використовуються бюджетні кошти відносно чоловіків та жінок. Гендерне бюджетування передбачає розподіл державних коштів більш адресно, сприяючи якісному та ефективному їх використанню як з соціальної, так і з економічної точок зору.

В рамках проекту планується проведення гендерного аналізу статей місцевих програм за напрямками розробки гендерних ініціатив. За наслідками аналізу будуть надані рекомендації щодо реалізації гендерних бюджетних ініціатив на місцевому рівні, з точки зору підвищення якості соціальних послуг та соціальної допомоги.

Відповідний меморандум між Харківською міською радою, Харківською національною академією міського господарства та Фондом ім. Фрідріха Еберта підписали 27 лютого, у Харкові.

Також, інформацію про презентацію проекту «Гендерне бюджетування на місцевому рівні» можна подивитись на офіційному сайті Харківської Міської Ради, Міського Голови, Виконавчого Комітету http://www.city.kharkov.ua/uk/news/u-harkovi-vprovadzhuvatimut-printsipi-gendernogo-byudzhetuvannya-18265.html та сайті міста Харкова http://kharkov.ua/news.php3?nid=2021.2013.

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас 370 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте