04 жовтня 2017 року викладачі кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування і регіонального розвитку Харківського національного університету імені О.М. Бекетова - к.е.н., доц. Бiбiк Н.В. та к.е.н., ст.викл. Владимирова М.С. прийняли участь у проведенні відбірково-тренувальних зборів з підготовки до ІV Турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність» всеукраїнського рівня, які проводились Комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти» спільно з кафедрою менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та фінансів і Міжнародним бізнес-центром Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

До участі запрошувалися команди старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова та Харківської області.

У заході взяли участь 9 команд, до складу яких увійшли 45 учнів. Тренувальні ігри виявили високий творчий потенціал та здібності учнів.

До фінальної гри ввійшли 4 команди, які показали кращі результати у групах під час тренувальних ігор:

1. Команда «Бізнес-сила» Московського району м. Харкова (у складі учнів Харківського ліцею № 141 та Харківської гімназії № 43);

2. Команда Харківського ліцею № 107;

3. Команда «Золотий запас» Харківської гімназії № 46 ім. М.В. Ломоносова;

4. Команда Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 73.

Команди, які показали кращі результати під час відбірково-тренувальної гри, візьмуть участь у Всеукраїнському турнірі юних знавців курсу «Фінансова грамотність».

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ