1 IMG 266721 лютого 2013 року магістри кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві Ю.М. Михайличенко, М.Є. Овчарова, Є.Є. Трусан, Я.О. Винник провели заняття у Школі юного менеджера з управління містом на тему: «Менеджмент місцевого самоврядування. Менеджер з управління містом».

Актуальні питання системи місцевого самоврядування, функції менеджера з управління містом та світові приклади діяльності мерів, які змінили історію міст, зацікавили представників самоврядування шкіл м. Харкова. Інтерактивні ігри та засоби самодіагностики управлінського потенціалу школярів допомогли учням закріпити теоретичні знання на практиці.

Наступне заняття відбудеться 14 березня 2013 р. о 16.00 в 505 аудиторії (центральний корпус).

ВСТУП2019

VstupINFO