1

2

3

4

5

28 вересня 2017 року Наукова бібліотека ХНУМГ ім. О. М. Бекетова була активним учасником флешмобу «Молодь читає – Харківщина процвітає». Співробітники бібліотеки та студенти гідно презентували наш вуз, за що і отримали офіційний лист-подяку від Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.

Флешмоб відбувся у Харкові з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Флешмоб розгорнувся 0 12.00 на сходинках ХНАТОБу. Ця соціально-культурна акція відбулася за підтримки Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

При цьому організатори заходу – команда Харківської обласної бібліотеки для юнацтва – ставили перед собою одразу дві мети. По-перше, згуртувати молодь навколо ідеї культурного та інтелектуального розвитку регіону та підвищити її інтерес до читання. По-друге, продемонструвати, що «місце сучасної бібліотеки саме в центрі важливих для громади подій, а її соціальна місія – об’єднувати та надихати на розвиток».

Учасниками акції стали студенти 26 вищих навчальних закладів нашого міста та представники бібліотек різних систем. Кожен вуз презентував себе з позиції читача (це було одним із завдань конкурсу), використовуючи оригінальні іскрометні слогани, міні-театральні замальовки, анімацію та інші художні прийоми.

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас 324 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте