128 липня делегація у складі Хусіна Есраїді – президента Марокканско-Африканської фундації навчання та освіти, Закарії Фахреддіна – керівника навчального відділу Марокканско-Африканської фундації навчання та освіти та Хакіма Алалі – проректора університету Хасана Першого відвідала наш Університет.

Співпраця з Марокканськими колегами розпочалась ще у квітні цього року під час візиту проректора Грицькова Є.В. до Марокко. Гостей познайомили з Університетом, провели екскурсію лабораторіями та музеєм.

Головним результатом візиту є розуміння конкретних кроків щодо впровадження включеної освіти в Марокко на базі Університету Хасана Першого. Будемо й надалі розвивати плідні робочі та особісті відносини з освітянами Марокканського Королівства.

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ