1Студенти 4 курсу кафедри «Інженерної екології міст», під керівництвом ст. викладача Телюри Н.О., в рамках проходження виробничої практики-2, на виробничих підприємствах та відомствах України, оволоділи сучасними методами, формами організації та знаряддями праці в галузі їх майбутньої професії, підкріпивши теоретичні знання отримані ними під час навчання в Університеті.

Отримали професійний уміння і навички з екологічних аспектів господарської діяльності, необхідних для ефективного використання та впровадження в діяльність виробничих комплексів природоохоронних технологій, що сприяють зниженню негативного впливу підприємств на стан об’єктів довкілля та здоров’я населення, для  прийняття самостійних рішень під час конкретної роботи в реальних умовах, виховання потреби систематично поновлювати свої знання та творчо застосовувати їх у практичній діяльності.

2Місце проходження практики: промислові підприємства, установи, організації, науково-дослідні заклади, оснащені відповідним технічним устаткуванням, що мають потребу у вирішенні екологічних проблем.

Зміст виробничої практики визначається навчальним планом спеціальності й специфікою підприємств та організацій – баз практик − і необхідністю освоєння різних аспектів природоохоронної діяльності.

Глибока теоретична підготовка майбутнього фахівця повинна бути підкріплена отриманими знаннями, практичними навичками та професійними вміннями в професійній діяльності. Отже, виробнича практика повинна бути гармонійно вбудована в програму всієї спеціальної підготовки висококваліфікованих фахівців і бути погодженою з іншими видами практик, створюючи єдиний концептуальний механізм практичного навчання.

3

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Календар подій

20

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

Сейчас 266 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте