Log 1

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Логістика» 2016/2017 навчального року серед студентів вищих навчальних закладів, яка відбулася з 18 по 20 квітня 2017 року:

• Гагін Олексій Євгенійович (НАУ, м. Київ) – 1 місце;
  • Самойленко Богдан Вікторович (ХНЕУ ім. Семена Кузнеця, м. Харків) – 2 місце;
  • Литвин Андріанна Володимирівна (НАУ, м. Київ) – 2 місце;
  • Чмут Ірина Вікторівна (ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, м. Харків) – 2 місце;
  • Манойло Віталій Віталійович (КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, м. Київ) – 2 місце;
  • Кісіль Дмитро Олександрович (ХНЕУ ім. Семена Кузнеця, м. Харків) – 3 місце;
  • Насєдкіна Катерина Володимирівна (ДНУЗТ ім. В. Лазаряна, м. Дніпро) – 3 місце;
  • Свірська Василина Євгенівна (НУ «Львівська політехніка», м. Львів) – 3 місце;
  • Новодська Наталія Іванівна (НУ «Львівська політехніка», м. Львів) – 3 місце.

У ІІ етапі олімпіади брали участь представники 24 навчальних закладів з 12 міст України: Київ, Харків, Львів, Запоріжжя, Дубляни, Умань, Полтава, Суми, Одеса, Дніпро, Чернігів та Сєвєродонецьк.

Log 2

Log 3Log 4