Logo UAMDBE31 березня 2017 р. на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся Восьмий З’їзд Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти.

Місія Асоціації: інтеграція зусиль освітніх установ та бізнес-спільноти для впровадження в Україні сучасних ефективних навчальних і управлінських технологій у галузі менеджменту та бізнес освіти.

На з’їзді були розглянуті питання щодо попередньої роботи та перспектив розвитку УАРМБО на 2017-2019 рр., вибори членів Ради, Голови Ради та членів Ревізійної комісії.

Наш Університет увійшов до складу Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти. Одним з дев’яти членів Ради таємним голосуванням був обраний д.т.н., професор, завідувач кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві Чумаченко Ігор Володимирович.

ВСТУП2019

VstupINFO