217 березня 2017 року у ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК», м. Київ, було проведено фінал Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління проектами».

В II-му очному етапі конкурсу брали участь студенти з чотирнадцяти вищих навчальних закладів України. Присутні на засіданні члени журі, до складу якого увійшли провідні вчені України, провели оцінювання наукових робіт кращих конкурсантів на підсумковій науково-практичній конференції, де студенти публічно захистили одержані результати досліджень.

Переможцем (диплом ІІ-го ступеня) Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління проектами» став студент гр. М УП(м) 2016-1 Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова Каліненко Богдан Дмитрович з науковою роботою «Побудова моделі управління часом у системі ресурсного забезпечення стратегічного проектного менеджменту», науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві Кадикова Ірина Миколаївна.

Вступ2019

VstupINFO