1

2

3

4

5

проект 3Студенти факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва взяли участь у конкурсі «Житловий комплекс по вул. Єлизаветинській», який проводив АТ «Трест Житлобуд-1» у період з 10.02.2017 р. до 13.03.2017 р. Метою конкурсу було запропонувати концепцію розміщення житлових будинків, майданчиків відпочинку, автостоянок в єдиному архітектурному ансамблі, який повинен розташовуватися в районі ж/д станції «Левада» в пішій доступності від станції метро «проспект Гагаріна».

Студенти-магістри 5 курсу запропонували два цікавих проекти, об’єднаних спільною ідеєю по створенню сучасного житлового комплексу, який відповідає європейським нормам: «Левадівський» (автори - Губіна Марія, Лінкевич Єва, Цибулька Ілля) та «Смарагд» (автори – Донченко Ірина, Тищенко Валерія). При створенні проектів були максимально враховані потреби мешканців сучасного міста, зокрема норми проектування безбар`єрної архітектури для покращення житлових умов маломобільних груп населення, враховані сучасні тенденції світло-кольорового дизайну, використанню новітніх будівельних матеріалів та обладнання. Окрема увага приділена покращенню транспортно-пішохідної розв’язки мікрорайонів, озелененню територій та використані сучасні прийоми ландшафтної архітектури.

проект 1

Завдяки участі у конкурсі студенти факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва мають змогу брати участь у співпраці Університету з АТ «Трест Житлобуд-1» у реалізації реальних проектів з благоустрою житлової території м. Харкова.

проект 2

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас один гость и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте