1

2

3

4

5

5 лютого в Мистецькому Арсеналі (м. Київ) в рамках Ukrainian Fashion Week Дарина Момот – магістр спеціальності управління фінансово-економічною безпекою взяла активну участь у проекті про протидію суспільства корупції KORRUPTA. В рамках проекту успішно пройшов показ колекції-перформансу українських дизайнерок Моніки Бернар та Анастасії Сергачової.

Мета перформансу – показати проблему корупції в українському суспільстві шляхом гармонізації мистецтва моди та засобів візуалізації. Колекція складається з одягу білого кольору (лише дві моделі у червоному, аби символізувати Луганську та Донецьку області, а втілення Криму авторки проекту вдягнуть у мішковину й представлять із зав'язаними очима).

1

Проект є метафорою реальності, у якій існує наше суспільство. Корупція в Україні пронизує всі сфери життя, і, незважаючи на зміну політичної еліти та прийняття заходів з протидії корупції, не зменшилася, а в деяких сферах навіть зросла на 5-18%. Про це свідчить порівняльний аналіз досліджень рівнів корупції в Україні, які проводилися компаніями Transparency International, Gallup International та Центр Разумкова у 2013-2016 роках. Відсутність принтів на одязі колекції свідчить про безбарвність життя суспільства с високим корупційним тиском.

Корупція стала системним фактором, що веде до поглиблення соціально-економічної кризи в країні та є загрозою національній безпеці та політичній стабільності. За оцінками експертів, зниження Індексу сприйняття корупції Transparency International лише на один пункт призводить до відтоку з країни капіталу, рівного 0,5 % валового внутрішнього продукту, а також до загального зниження доходів громадян щонайменше на 4 %.

Автори проекту наголошують на активній участі громадянського суспільства у запобіганні корупції й боротьбі з нею для поглиблення розуміння суспільством факту існування, причин і небезпек корупції.

Створення атмосфери громадянського неприйняття корупції символізує зафарблення полотен одягу у національні кольори. Від кожного з нас залежить в якій державі і суспільстві житимемо ми і наші діти, яким буде полотно нашого майбутнього.

В умовах тотальної корумпованості всіх галузей влади на всіх рівнях тільки активна позиція громадянського суспільства спроможна подолати корупцію – зшити багату кольорами інклюзивну тканину майбутнього.

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас 155 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте