128 жовтня 2016 року у м. Києві відбулися урочистості з нагоди 90-річного ювілею Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України.

4Організований у 1926 р. у Харкові на базі декількох вишів як Український науково-дослідний інститут педагогіки, менш ніж за століття він перетворився на справжню національну кузню педагогічних кадрів найвищого ґатунку.

Серед його керівників, працівників та вихованців – еліта вітчизняної педагогіки, психології, освіти та науки в цілому – О.М. Астряб, І.О. Гуржій, Г.С. Костюк, В.П. Протопопов, І.О. Соколянський, Я.Ф. Чепіга, М.Д. Ярмаченко та ін., а також засновники Харківської психологічної школи – В.І. Аснін, П.І. Зінченко, Г.Д. Луков.

Показово, що Харків на цих урочистостях представляв і наш Університет. Від Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова Президента Національної академії педагогічних наук, академіка НАН України і НАПН України Василя Григоровича Кременя та керівництво і колектив Інституту педагогіки НАПН України з нагоди ювілею привітали проректор з міжнародної діяльності Кутоманов Д.Є. та директор Центру доуніверситетської освіти і кар’єри Мельман В.О.

Важливо зазначити, що протягом останніх декількох років керівництво нашого Університету приділяє особливу увагу питанням зміцнення партнерських зв’язків та поглиблення плідної і взаємовигідної співпраці з Національною академією педагогічних наук України та має намір продовжити цю роботу у подальшому.

Вступ2019

VstupINFO