128 жовтня 2016 року у м. Києві відбулися урочистості з нагоди 90-річного ювілею Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України.

4Організований у 1926 р. у Харкові на базі декількох вишів як Український науково-дослідний інститут педагогіки, менш ніж за століття він перетворився на справжню національну кузню педагогічних кадрів найвищого ґатунку.

Серед його керівників, працівників та вихованців – еліта вітчизняної педагогіки, психології, освіти та науки в цілому – О.М. Астряб, І.О. Гуржій, Г.С. Костюк, В.П. Протопопов, І.О. Соколянський, Я.Ф. Чепіга, М.Д. Ярмаченко та ін., а також засновники Харківської психологічної школи – В.І. Аснін, П.І. Зінченко, Г.Д. Луков.

Показово, що Харків на цих урочистостях представляв і наш Університет. Від Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова Президента Національної академії педагогічних наук, академіка НАН України і НАПН України Василя Григоровича Кременя та керівництво і колектив Інституту педагогіки НАПН України з нагоди ювілею привітали проректор з міжнародної діяльності Кутоманов Д.Є. та директор Центру доуніверситетської освіти і кар’єри Мельман В.О.

23

Важливо зазначити, що протягом останніх декількох років керівництво нашого Університету приділяє особливу увагу питанням зміцнення партнерських зв’язків та поглиблення плідної і взаємовигідної співпраці з Національною академією педагогічних наук України та має намір продовжити цю роботу у подальшому.

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Календар подій

20

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

Сейчас 296 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте