01 IMG 6795На засіданні ради обговорили питання перспектив розвитку наукової діяльності з урахуванням вимог чинного законодавства, організаційні питання, а саме включення до складу РМВ нових членів — молодих науковців з середовища науково-викладацького складу, аспірантів і магістрів університету.

Шляхом відкритого голосування радою було затверджено:

- порядок денний зборів РМВ;

- рішення щодо зняття з посади голови РМВ Мущинської Н.Ю.;

- рішення щодо обрання нового голови РМВ.

За результатами відкритого голосування одноголосно новим головою ради обрано – аспірантку кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту Вершиніну Дарину Миколаївну.

Вітаємо Дарину Миколаївну і бажаємо їй наснаги для нових звершень та наукової слави нашого університету!

Всіх бажаючих долучитися до творчої наукової співпраці запрошуємо висловити свої ідеї та побажання в соціальних мережах, долучившись до роботи групи в Facebook.

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ