1DSC 0031 EditedВ продовження циклу лекцій видатних харків’ян для студентів Харківської Національної академії міського господарства 14.11.12 відбулася зустріч Генерального директора ТОВ “Стальконструкція”, заслуженого будівельника України, лауреата державної премії України в галузі архітектури Євеля Сергія Михайловича з майбутніми інженерами-будівельниками та проектувальниками промислових та цивільних будівель і споруд — студентами містобудівельного факультету.

2DSC 0061 Edited3DSC 0039 Edited

Спілкування відбулось в площині знайомства з діяльністю підприємства, з його історією становлення та розвитку, а також з особливостями сучасного будівництва і реконструкції, а також поведінки об'єктів цивільного, промислового та спеціального призначення в умовах надзвичайних ситуацій. ТОВ “Стальконструкція” має значний практичний досвід з питань проектування та будівництва багатьох відомих харків'янам об'єктів, у т.ч. об'єктів Євро — 2012.

З метою посилення практичної підготовки студентів-містобудівельників за підсумками зустрічі досягнута попередня домовленість щодо організації екскурсії для студентів на об'єкти завершеного будівництва, проведення виробничих практик на базі підприємства ТОВ “Стальконструкція” з подальшим працевлаштуванням.

Євель С.М. передав до бібліотеки академії 5 екземплярів видання «Крепче стали» в якому висвітлено історію  ТОВ “Стальконструкція” та перелічені збудовані підприємством об’єкти цивільних та промислових споруд.

ВСТУП2019

VstupINFO