1

2

3

4

5

01 DSC 75556 квітня 2016 року на базі Харківського ліцею №107 Харківської міської ради відбулося проведення Ярмарку професій для учнів 10-11 класів.

Завдяки активної професійної діяльності керівництва ліцею, а особливо особистому внеску директора ліцею – Ведяєвій Олені Володимирівні учням була надана безпосередня можливість усвідомлено підійти до вибору професії, здійснити професійне самовизначення згідно зі своїми здібностями. Адже свідомо обрана професія – запорука реалізації випускником своїх фізичних і розумових сил, визначення свого місця в житті. Не можна не погодитися, що вибір професії – один з найважливіших етапів на життєвому шляху кожної людини.

Саме з метою усвідомленого вибору учнів ліцею №107 сфери своєї діяльності і було ініційовано проведення Ярмарку професій. Серед запрошених на Ярмарок освітніх установ були присутні і представники факультету «Економіка і підприємництво» ХНУМГ ім. О.М. Бекетова: доц. кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» Світлична В.Ю., доц. кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» Косяк А.П., доц. кафедри «Економіка підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку» Світлична Т.І. та асистент кафедри «Економіка підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку» Железнякова І.Л.

Представниками факультету «Економіка і підприємництво» увазі учнів 10-11 класів була надана інформація про основні кваліфікаційні рівні підготовки студентів за спеціальностями факультету «Економіка і підприємництво», умови контрактної підготовки та проведення Шкіл розвитку на базі кафедр факультету.

02 DSC 755803 DSC 756206 DSC 7573

04 DSC 756405 DSC 7572

 

Окремо представники факультету «Економіка і підприємництво» звернули увагу на впровадження нових спеціалізацій бакалаврських і магістерських програм.

Серед основних питань, що були задані учнями представникам факультету, були:

– можливість стажування студентів факультету за міжнародними програмами;

– організація студентського дозвілля, участь студентів в органах студентського самоврядування, спортивних заходах та творче дозвілля студентів.

В кінці заходу представники факультету «Економіка і підприємництво» ХНУМГ ім. О.М. Бекетова побажали учасникам Ярмарку професій мудрого і свідомого вибору майбутньої професії, зваженого підходу до побудови кар'єрного зростання і висловили надію на подальшу плідну співпрацю! Також запросили учнів 10-11 класів на День відкритих дверей ХНУМГ ім. О.М. Бекетова 16 квітня 2016 року.

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас 312 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте