DSC 00756 квітня 2016 року відбулась зустріч ректора Університету з керівником по роботі з закладами освіти Microsoft Наталією Дорош та радником з питань преси, освіти і культури посольства Сполучених Штатів Америки Конрадом Тенером. Також в зустрічі взяли участь керівник IT напрямку Університету Пан Микола Павлович та директор центру міжнародної діяльності та освіти Бібік Наталя Валеріївна.

В рамках зустрічі сторони розглянули поточне використання продуктів Microsoft та напрямки подальшої співпраці. Крім того та радником з питань преси, освіти і культури посольства Сполучених Штатів Америки Конрад Тенер представив проект Проект сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP), що розпочато Американською радою з освіти та реалізується за участі Міністерства освіти і науки України та за підтримки Посольства Сполучених Штатів. Проект охоплює 10 українських університетів - з різних регіонів і з різними характеристиками. Результатом роботи Проекту повинні стати своєрідні «історії успіху», які можна використати для трансформації системи вищої освіти загалом.

Попередньо узгоджено презентацію проекту в Університеті 12 квітня 2016 року о 13.00. Більше детальну інформацію можна отримати в центрі міжнародної діяльності та освіти.

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Календар подій

20

баннер ТСЛ

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Прием Кернеса 4

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

Сейчас 209 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте