01 LogoШановні колеги!

Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції студентів і молодих учених “Зміна парадигми правового регулювання житлово-комунального сектору економіки України за часів її незалежності”, яка проводиться з 01.02.2016 р. по 29.02.2016 р. у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова (згідно плану проведення наукових конференцій  у системі МОН України на 2016 р.).

Мета конференції – обговорення проблем та перспективи розвитку правового регулювання житлово-комунального господарства України.

Організаційний комітет:

Голова: Бабаєв В.М., д. н. держ. упр., проф., ректор ХНУМГ імені О.М. Бекетова

Заступники голови:

Харченко В.Ф., д.т.н., проф., проректор з наукової роботи ХНУМГ імені О.М. Бекетова

Сухонос М.К., д.т.н., проф., начальник науково-дослідної частини ХНУМГ імені О.М. Бекетова

Килимник І.І. к.ю.н., доц., завідувач кафедри правового забезпечення господарської діяльності ХНУМГ імені О.М. Бекетова

Члени оргкомітету:

Коляда Т.А., к.ю.н., доц., доцент кафедри правового забезпечення господарської діяльності ХНУМГ імені О.М. Бекетова

Кутоманов Д.Є., к.ю.н., декан факультету по роботі з іноземними студентами, доцент кафедри правового забезпечення господарської діяльності ХНУМГ імені О.М. Бекетова

Домбровська А.В., к.ю.н., доц., доцент кафедри правового забезпечення господарської діяльності ХНУМГ імені О.М. Бекетова

Основні тематичні напрями конференції:

Секція 1. Державна політика щодо регулювання житлово-комунального сектору України.

Секція 2. Практичні проблеми житлово-комунального сектору України та шляхи їх вирішення.

Секція 3. Державне регулювання житлово-комунального сектору України: стан, проблеми, перспективи.

Секція 4. Засоби тарифного регулювання у сфері житлово-комунального господарства.

Секція 5. Проблеми правового забезпечення відносин державно-приватного партнерства в галузі житлово-комунального господарства.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська

Для участі в інтернет-конференції необхідно до 31 січня 2016 р. оформити і вислати електронною поштою на e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. до оргкомітету:

- заяву на участь;

- електронну версію тез доповідей (2 повні стор.);

- доповіді у вигляді наук. статей (за бажанням доповідача), можуть бути опубліковані у збірнику наукових праць ХНУМГ (вимоги на сайті університету: science.kname.edu.ua/index.php/uk/home-7/naukovo-tekhnichnij-zbirnik-komunalne-gospodarstvo-mist)

Відповідальність за зміст доповіді несе автор.

Вступ2019

VstupINFO