1

2

3

4

5

1PA16012716 жовтня 2012 року об 11.00 у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б, м. Київ) відбулось урочисте відкриття IV Національної виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті». Організаторами виставки-презентації виступають: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ». Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України у 2010 року виставці «Інноватика в сучасній освіті офіційно надано статус національної та включено до переліку національних виставок, що проводяться в Україні.

На виставці представлено близько 625 навчальних закладів (університети, академії, інститути, коледжі, технікуми, заклади післядипломної освіти, школи, гімназії, ліцеї, дошкільні та позашкільні навчально-виховні заклади) з 27 регіонів України різних рівнів і форм власності, наукові та методичні центри, регіональні і муніципальні органи управління освітою, видавництва, міжнародні установи і представництва, підприємства і бізнес-структури, що забезпечують галузь освіти засобами навчання. Також у виставці взяли участь навчальні заклади та представництва з Швейцарії, Польщі, Словаччини, Чехії, Італії.

Під час проведення виставки-презентації 16-18 жовтня 2012 р. учасники мають можливість поділитися досвідом співробітництва, потенційні абітурієнти та відвідувачі – познайомитися з умовами прийому в навчальні заклади, програмами обміну, післядипломною освітою за кордоном.

У рамках виставки проводилися конкурси з тематичних номінацій. Академія була нагороджена Золотою медаллю в номінації «Розробка та створення сучасних технічних засобів навчання для впровадження в освітню практику» на тему «Веб-сервіси моніторингу успішності студентів вищого навчального закладу». Вітаємо авторів інноваційної розробки та колектив Академії з нагородою.

 

Фотогалерея

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас 166 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте