01 EditedВ Хорошівській загальноосвітній школі Харківського району відбулося виїзне заняття "Школи молодого підприємця".

В рамках уроку економіки в 11 класі щотижневе заняття провів асистент кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Гайденко С.М. Учні познайомилися з ринками виробничих ресурсів та доходів у ринковій економіці. В ході заняття були розглянуті особливості ринку праці, землі та інформації, а також що є попитом і пропонуванням на цих ринках.

Також було зазначено, що економічні знання виховують активність і самостійність, формують практичні уміння приймати відповідальні економічні рішення.

Школярі отримали інформацію про історіюХарківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, ознайомилися з факультетом Економіки і підприємництва та його спеціальностями.

02 Edited03 Edited

ВСТУП2019