4 листопада Харківський національний університет міського господарства з діловою зустріччю відвідали представники Лодзинської Політехніки: Іренуш Збічинські - декан факультету Технологічного проектуваннята захисту навколишнього середовищата та Ханна Кежковська-Павлак – заступник декана факультету.

Польські гості презентували факультет Технологічного проектування та захисту навколишнього середовища. Пан Іренуш розповів про напрямки діяльності факультету, презентував новітні лабораторії в яких займаються студенти, розповів про можливість отримати європейський досвід і нашим студентам.

Щороку Університет проводить конкурс на безкоштовне навчання в Лодзинській політехніці для українських студентів та аспірантів. Пан Збічинські висловив побажання та надію в наступному році бачити на своєму факультеті і студентів ХНУМГ ім. О. М. Бекетова.

З іншого боку, ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, а саме факультет Факультет

Інженерних мереж та екології міст, презентував професор, доктор технічних наук Стольберг Фелікс Володимирович.

На даній зустрічі, також, були присутні декан факультету Інженерних мереж та екології міст, представники кафедр факультету, ініціативні студенти.

По результатам зустрічі планується плідна співпраці між профілюючими кафедрами факультетів, обмін студентами. На навчання та стажування вже отримані запрошення для студентів нашого Університету. Більш детальна інформація в центрі міжнародної діяльності та освіти

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

20

баннер ТСЛ

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Прием Кернеса 4

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

Сейчас один гость и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте