моно ІТНаукова скарбниця нашого університету поповнилася монографією “Моделювання процесів в економіці та управлінні проектами з використанням нових інформаційних технологій”. В монографії представлено теоретичне узагальнення нових наукових розробок щодо управління підприємством, розвитку інноваційної діяльності підприємств та управління проектами. Представлено результати впровадження інформаційних технологій та технологій управління бізнесом, управління проектами, програмами та підприємствами.

Видання рекомендовано для фахівців у галузях економіки, управління проектами і програмами, інформаційних технологій, для студентів та аспірантів, а також науковців і викладачів вищих навчальних закладів. Співавтором та редактором монографії виступив завідувач кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві, д.т.н., професор Чумаченко І.В.

Моделювання процесів в економіці та управлінні проектами з використанням нових інформаційних технологій [Текст] : монографія / Ю.Ю. Гусєва, Н.В. Давідіч, І. В. Чумаченко та ін.; За загал. ред. В. О. Тімофєєва, І. В. Чумаченко – Харків: ХНУРЕ, 2015. – 245 с.

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ